Σποτ Ράγας LED SOLINE1030B4






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SOLINE1030B4
- EAN: 5208055095964
Περιγραφή
Το Σποτ Ράγας LED SOLINE1030B4 συνδυάζει σύγχρονη τεχνολογία και μοντέρνο σχεδιασμό, προσφέροντας φωτισμό 10W με θερμοκρασία χρώματος 3000K (θερμό λευκό). Με φωτεινή ροή 1000lm και γωνία δέσμης 36°, είναι ιδανικό για συγκεκριμένη κατεύθυνση φωτισμού, προσφέροντας άριστη απόδοση. Η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 50.000 ώρες, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια χρήση και χαμηλή συντήρηση. Το SOLINE1030B4 λειτουργεί με 3-Φάση ράγα και διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra80, παρέχοντας φυσική αναπαραγωγή χρωμάτων και καθαρό, ζεστό φωτισμό. Η κατασκευή του από αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC) εξασφαλίζει υψηλή αντοχή και μακροχρόνια χρήση. Επίσης, παρέχει προστασία από υγρά και σκόνη με IP20, καθιστώντας το κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους. Με μοντέρνο αμμώδες μαύρο χρώμα, το φωτιστικό αυτό ταιριάζει ιδανικά σε σύγχρονες ή industrial διακοσμήσεις, ενώ η εγγύηση 5 ετών παρέχει επιπλέον σιγουριά για την ποιότητα του προϊόντος
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Οικογένεια | SOLINE |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Παροχή Ρεύματος | 3 Φάσεις |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 10 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1000 lm |















