Σποτ Ράγας LED SOLINE1040B2






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SOLINE1040B2
- EAN: 5208055095933
Περιγραφή
Το Σποτ Ράγας LED SOLINE1040B2 είναι η ιδανική επιλογή για αποτελεσματικό και ισχυρό φωτισμό, με ισχύ 10W και θερμοκρασία χρώματος 4000K (ουδέτερο λευκό), ιδανικό για επαγγελματικούς χώρους ή χώρους που απαιτούν πιο ψυχρό φωτισμό. Με φωτεινή ροή 1050lm και γωνία δέσμης 36°, παρέχει κατευθυνόμενο φωτισμό υψηλής απόδοσης. Η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 50.000 ώρες, διασφαλίζοντας μακροχρόνια χρήση και χαμηλή ανάγκη συντήρησης. Το φωτιστικό λειτουργεί με 1-Φάση ράγα και διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra80 για φυσική αναπαραγωγή χρωμάτων. Κατασκευασμένο από αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC), προσφέρει υψηλή ανθεκτικότητα και μακροχρόνια λειτουργία. Η προστασία από υγρά και σκόνη είναι IP20, καθιστώντας το κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους. Το μοντέρνο αμμώδες μαύρο χρώμα του φωτιστικού το καθιστά ιδανικό για σύγχρονες ή industrial διακοσμήσεις.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Οικογένεια | SOLINE |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Παροχή Ρεύματος | 1 Φάση |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 10 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1050 lm |















