Σποτ Ράγας LED SOLINE1030W4






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SOLINE1030W4
- EAN: 5208055095940
Περιγραφή
Το Σποτ Ράγας LED SOLINE1030W4 παρέχει υψηλής ποιότητας φωτισμό με ισχύ 10W και θερμοκρασία χρώματος 3000K (θερμό λευκό), κατάλληλο για χώρους που απαιτούν ζεστό και φυσικό φωτισμό. Με φωτεινή ροή 1000lm και γωνία δέσμης 36°, προσφέρει εξαιρετικό κατευθυντικό φωτισμό, ιδανικό για προβολή σε επιλεγμένα σημεία του χώρου. Η διάρκεια ζωής του φωτιστικού φτάνει τις 50.000 ώρες, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη και μακροχρόνια χρήση. Το SOLINE1030W4 λειτουργεί με 3-Φάση ράγα και διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra80 για φυσική και σωστή αναπαραγωγή χρωμάτων. Η κατασκευή του από αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC) το καθιστά ανθεκτικό και αξιόπιστο. Το μοντέρνο αμμώδες λευκό χρώμα του το καθιστά ιδανικό για σύγχρονους και minimal χώρους, ενώ η προστασία IP20 το καθιστά κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους χωρίς επαφή με υγρά και σκόνη. Με εγγύηση 5 ετών, το SOLINE1030W4 εξασφαλίζει μακροχρόνια απόδοση και αποδοτικότητα στον φωτισμό, καθιστώντας το μία αξιόπιστη επιλογή για επαγγελματικούς και οικιακούς χώρους.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Οικογένεια | SOLINE |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Παροχή Ρεύματος | 3 Φάσεις |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 10 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1000 lm |















