Σποτ Ράγας LED SOLINE2730B4






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SOLINE2730B4
- EAN: 5208055096046
Περιγραφή
Το Σποτ Ράγας LED SOLINE2730B4 συνδυάζει ισχυρή φωτεινότητα και μοντέρνα αισθητική, με ισχύ 27W και θερμοκρασία χρώματος 3000K (θερμό λευκό). Η φωτεινή ροή φτάνει τα 3120lm, προσφέροντας έντονο και ζεστό φωτισμό, ενώ η γωνία δέσμης 36° εξασφαλίζει κατευθυντικό φωτισμό σε συγκεκριμένα σημεία. Η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 50.000 ώρες, διασφαλίζοντας εξαιρετική αντοχή και μακροχρόνια χρήση. Το SOLINE2730B4 λειτουργεί με 3-Φάση ράγα και διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra80 για εξαιρετική αναπαραγωγή χρωμάτων. Η κατασκευή του από αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC) εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και ποιότητα. Με IP20 για προστασία από σκόνη και υγρά, το φωτιστικό είναι ιδανικό για εσωτερικούς χώρους. Το μοντέρνο αμμώδες μαύρο χρώμα του ταιριάζει σε κάθε σύγχρονο ή industrial χώρο, κάνοντάς το ιδανικό για επαγγελματικές εφαρμογές. Με εγγύηση 5 ετών, το SOLINE2730B4 είναι μία αξιόπιστη και αποτελεσματική λύση φωτισμού.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Οικογένεια | SOLINE |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Παροχή Ρεύματος | 3 Φάσεις |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 27 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3120 lm |
















