Φωτιστικό Τοίχου LED VITA-S Λευκό Ματ LG2203W






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG2203W
- EAN: 5208055063925
Περιγραφή
Αναδείξτε τον εξωτερικό σας χώρο με το φωτιστικό τοίχου LED 4W σε λευκό ματ χρώμα. Διαθέτει σώμα από χυτό αλουμίνιο, που εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και μοντέρνα εμφάνιση. Η θερμοκρασία χρώματος 3000K προσφέρει ζεστό λευκό φως, ιδανικό για τη δημιουργία μιας φιλόξενης και άνετης ατμόσφαιρας. Με φωτεινότητα 230 lumens και γωνία δέσμης 40°, το φωτιστικό κατευθύνει το φως ακριβώς εκεί που το χρειάζεστε, προσφέροντας εξαιρετική απόδοση φωτισμού. Η υψηλή χρωματική απόδοση (CRI 80) διασφαλίζει ότι τα χρώματα των αντικειμένων αναδεικνύονται με φυσικό τρόπο. Σχεδιασμένο για να αντέχει στον χρόνο, το φωτιστικό διαθέτει βαθμό προστασίας IP54, κάνοντάς το ιδανικό για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, ακόμα και σε συνθήκες υγρασίας και σκόνης. Η μεγάλη διάρκεια ζωής του (30.000 ώρες) σημαίνει λιγότερη ανάγκη για αντικατάσταση και συνεχιζόμενη απόδοση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 40° |
| Οικογένεια | VITA |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | HP |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 4 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 230 lm |




















