Φωτιστικό Τοίχου LED SANTUR-P Σκούρο Γκρι LG0690G






Φωτιστικό Τοίχου LED SANTUR-P Σκούρο Γκρι LG0690G
62,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG0690G
- EAN: 5208055087105
Περιγραφή
Ανανεώστε το φωτιστικό σας με το LG0690G, ένα φωτιστικό τοίχου LED 12W σε σκούρο γκρι χρώμα, ιδανικό για εξωτερικούς χώρους. Κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο, το φωτιστικό προσφέρει θερμό λευκό φως 3000K, δημιουργώντας μια άνετη και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Με φωτεινότητα 860 lumens και γωνία ρυθμιζόμενης δέσμης φωτός από 0° έως 120°, παρέχει εξατομικευμένο φωτισμό που καλύπτει μεγάλες περιοχές. Με χρωματικό δείκτη απόδοσης CRI 80, το φωτιστικό αναδεικνύει φυσικά τα χρώματα των αντικειμένων. Η μεγάλη διάρκεια ζωής των 30.000 ωρών και ο βαθμός προστασίας IP54 το καθιστούν ανθεκτικό σε εξωτερικές συνθήκες, ενώ η τάση λειτουργίας 230V AC προσφέρει εύκολη εγκατάσταση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 0-120° |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Σκούρο Γρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 860 lm |




















