Φωτιστικό Τοίχου LED SANTUR-S Σκούρο Γκρι LG0559G






Φωτιστικό Τοίχου LED SANTUR-S Σκούρο Γκρι LG0559G
38,44€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG0559G
- EAN: 5208055087099
Περιγραφή
Αναδείξτε τον εξωτερικό σας χώρο με το φωτιστικό τοίχου LED 6W σε σκούρο γκρι χρώμα. Κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο, το φωτιστικό προσφέρει θερμό λευκό φως 3000K για μια ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Με φωτεινότητα 435 lumens και γωνία ρυθμιζόμενης δέσμης φωτός από 0° έως 120°, αυτό το φωτιστικό είναι ιδανικό για την εξατομικευμένη κάλυψη φωτισμού σε εξωτερικούς χώρους. Ο χρωματικός δείκτης απόδοσης (CRI 80) εξασφαλίζει φυσική απόδοση των χρωμάτων. Με διάρκεια ζωής 30.000 ώρες και βαθμό προστασίας IP54, το φωτιστικό είναι ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες, προσφέροντας μακροχρόνια αξιόπιστη λειτουργία. Η τάση λειτουργίας είναι 230V AC, εξασφαλίζοντας εύκολη εγκατάσταση και συνεχιζόμενη απόδοση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 0-120° |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Σκούρο Γρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 6 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 435 lm |


















