Φωτιστικό Τοίχου LED AGIRA Σκούρο Γκρι LG2361G






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG2361G
- EAN: 5208055063703
Περιγραφή
Το φωτιστικό τοίχου LED 4W σε σκούρο γκρι χρώμα είναι ιδανικό για τη δημιουργία ζεστής και φιλόξενης ατμόσφαιρας στους εξωτερικούς σας χώρους. Κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο, αυτό το φωτιστικό συνδυάζει ανθεκτικότητα και κομψότητα, προσφέροντας εξαιρετική απόδοση φωτισμού με τη θερμοκρασία χρώματος 3000K, η οποία παράγει θερμό λευκό φως. Με φωτεινότητα 240 lumens και γωνία δέσμης 120°, το φωτιστικό εξασφαλίζει ευρεία κάλυψη φωτισμού. Η υψηλή χρωματική απόδοση (CRI 80) αναδεικνύει τα χρώματα των αντικειμένων με φυσικό τρόπο. Το φωτιστικό διαθέτει βαθμό προστασίας IP54, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια απόδοση σε εξωτερικούς χώρους, ακόμα και σε περιβάλλοντα με υγρασία και σκόνη. Η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, προσφέροντας αξιόπιστη και οικονομική λύση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 200° |
| Οικογένεια | AGIRA |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 4 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 240 lm |



















