Φωτιστικό Τοίχου LED ALBI Σκούρο Γκρι LG2982G






Φωτιστικό Τοίχου LED ALBI Σκούρο Γκρι LG2982G
38,44€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG2982G
- EAN: 5208055061792
Περιγραφή
Το φωτιστικό τοίχου LED διαθέτει σώμα από χυτό αλουμίνιο σε σκούρο γκρι χρώμα και ενσωματωμένο LED φωτισμό 6W. Εκπέμπει θερμό λευκό φως 3000K με φωτεινότητα 300 lumens. Η γωνία δέσμης είναι 50° και αποδίδει υψηλό χρωματικό δείκτη απόδοσης (CRI) 80. Το φωτιστικό είναι κατάλληλο για εξωτερικούς χώρους και διαθέτει βαθμό προστασίας IP54, που το καθιστά ανθεκτικό σε υγρασία και σκόνη. Η διάρκεια ζωής του φωτιστικού φτάνει τις 30.000 ώρες. Η τάση λειτουργίας είναι 230V AC.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 50° |
| Οικογένεια | ALBI |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | HP |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 6 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 300 lm |



















