Φωτιστικό Τοίχου LED Maida-L Σκούρο Γκρι LG2632G






Φωτιστικό Τοίχου LED Maida-L Σκούρο Γκρι LG2632G
31,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG2632G
- EAN: 5208055063765
Περιγραφή
Το φωτιστικό τοίχου Maida-L συνδυάζει σύγχρονο σχεδιασμό και ανθεκτικότητα, ιδανικό για εξωτερικούς χώρους. Κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο σε σκούρο γκρι χρώμα, διαθέτει ενσωματωμένο LED φωτισμό 11W που εκπέμπει θερμό λευκό φως 3000K με φωτεινότητα 570 lumens. Η γωνία δέσμης φωτισμού είναι 60°, προσφέροντας ευχάριστο και διαχεόμενο φωτισμό. Με βαθμό προστασίας IP54, είναι ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες, ενώ η τάση λειτουργίας 230V AC εξασφαλίζει εύκολη εγκατάσταση. Η διάρκεια ζωής του φωτιστικού φτάνει τις 30.000 ώρες, προσφέροντας μακροχρόνια αξιοπιστία.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° |
| Οικογένεια | MAIDA |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 11 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 570 lm |




















