Φωτιστικό Τοίχου LED Maida-S Σκούρο Γκρι LG2631G






Φωτιστικό Τοίχου LED Maida-S Σκούρο Γκρι LG2631G
23,56€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG2631G
- EAN: 5208055063741
Περιγραφή
Το φωτιστικό τοίχου LED Maida-S διαθέτει σώμα από χυτό αλουμίνιο σε σκούρο γκρι χρώμα και διαστάσεις 11,5 x 2,9 x 9 cm. Είναι εξοπλισμένο με ενσωματωμένο LED φωτισμό 7W, προσφέροντας φωτεινότητα 310 lumens και θερμό λευκό φως 3000K. Η γωνία δέσμης φωτισμού είναι 60°, ενώ ο βαθμός στεγανότητας IP54 το καθιστά κατάλληλο για εξωτερικούς χώρους. Η τάση λειτουργίας είναι 230V AC και η διάρκεια ζωής του φωτιστικού φτάνει τις 30.000 ώρες.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° |
| Οικογένεια | MAIDA |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 7 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 310 lm |




















