FLEX W ROUND LED SLMPANEL 15W 6000K 1370Lm 230V Φ50-150 120° -FLEXI1560RW






FLEX W ROUND LED SLMPANEL 15W 6000K 1370Lm 230V Φ50-150 120° -FLEXI1560RW
5,70€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FLEXI1560RW
- EAN: 5208055005284
Περιγραφή
Το Σποτ LED FLEXI1560RW είναι ένα στρογγυλό φωτιστικό τύπου Slimpanel με ισχύ 15W και φωτεινή ροή 1370lm, που παρέχει ψυχρό λευκό φως 6000K. Είναι ιδανικό για χωνευτή εγκατάσταση και παρέχει εξαιρετική απόδοση φωτισμού με ευρεία γωνία δέσμης φωτός 120°. Το φωτιστικό είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC), εξασφαλίζοντας μεγάλη διάρκεια ζωής έως και 30.000 ώρες. Με προστασία IP20, είναι ιδανικό για εσωτερικούς χώρους, ενώ η εγγύηση 2 ετών εξασφαλίζει αξιόπιστη και μακροχρόνια χρήση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | FLEXI |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 15 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1370 lm |















