RECESSED NICKEL MATT ROUND LED SPOT 2W 6000K 170Lm 230V AC 100° Ra80 -ARED260RNM






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ARED260RNM
- EAN: 5208055085842
Περιγραφή
Το Σποτ LED ARED260RNM προσφέρει εξαιρετικό φωτισμό με ψυχρό λευκό φως 6000K και 170 lumen φωτεινότητα, ιδανικό για την ανάδειξη χώρων ή αντικειμένων. Με δέσμη φωτισμού 100°, είναι κατάλληλο για γενικό φωτισμό σε οποιοδήποτε δωμάτιο ή επαγγελματικό χώρο. Η ισχύς του 2W εξασφαλίζει χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, κάνοντάς το αξιόπιστο και μακράς διάρκειας. Η κατασκευή του από ατσάλι με μάτ νικέλιο φινίρισμα του προσδίδει μοντέρνα και κομψή εμφάνιση, ενώ η πλαστική βάση εξασφαλίζει σταθερότητα και αντοχή. Η IP44 προστασία το καθιστά κατάλληλο για χρήση σε περιοχές με υγρασία, όπως μπάνια ή κουζίνες. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra≥80 εγγυάται την ακριβή και φυσική αναπαραγωγή των χρωμάτων, προσφέροντας καθαρό και όμορφο φωτισμό. Το φωτιστικό είναι συμβατό με τάση 230V AC και παρέχεται με 2 χρόνια εγγύηση. Το ARED260RNM ανήκει στην οικογένεια ARED, γνωστή για την ποιότητα και την αξιοπιστία των προϊόντων της.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Ατσάλι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 100° |
| Οικογένεια | ARED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 2 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 170 lm |
















