Σποτ LED Χωνευτό ARED240RNM






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ARED240RNM
- EAN: 5208055079285
Περιγραφή
Το Σποτ LED ARED240RNM συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό με εξαιρετική απόδοση φωτισμού. Με ουδέτερο λευκό φως 4000K και 160 lumen φωτεινότητα, προσφέρει δέσμη φωτισμού 100°, ιδανικό για το φωτισμό χώρων ή για ανάδειξη σημείων ενδιαφέροντος. Η ισχύς του 2W το καθιστά ενεργειακά αποδοτικό και η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια χρήση. Η κατασκευή από ατσάλι και το μάτ νικέλιο χρώμα προσδίδουν στο φωτιστικό μια κομψή και ανθεκτική εμφάνιση. Με IP44 προστασία από υγρασία και σκόνη, είναι κατάλληλο για χρήση σε περιοχές με υγρασία, όπως μπάνια και κουζίνες. Η πλαστική βάση προσφέρει επιπλέον αντοχή και σταθερότητα. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra≥80 εξασφαλίζει ακριβή και φυσική αναπαραγωγή των χρωμάτων στον φωτισμένο χώρο. Το φωτιστικό είναι συμβατό με τάση 230V AC και παρέχεται με εγγύηση 2 ετών. Ανήκει στην οικογένεια ARED, η οποία ξεχωρίζει για την ποιότητα και το μοντέρνο σχέδιο των προϊόντων της.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Ατσάλι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 100° |
| Οικογένεια | ARED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 2 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 160 lm |
















