FLEX W ROUND LED SLMPANEL 19W 4000K 1500Lm 230V Φ50-210 120° -FLEXI1940RW






FLEX W ROUND LED SLMPANEL 19W 4000K 1500Lm 230V Φ50-210 120° -FLEXI1940RW
7,19€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FLEXI1940RW
- EAN: 5208055005246
Περιγραφή
Το Σποτ LED FLEXI1940RW είναι ένα στρογγυλό φωτιστικό τύπου Slimpanel, με ισχύ 19W και φωτεινή ροή 1500lm, παρέχοντας ουδέτερο λευκό φως 4000K. Είναι ιδανικό για χωνευτή εγκατάσταση και διαθέτει γωνία δέσμης φωτός 120°, προσφέροντας εξαιρετική κάλυψη και φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους. Η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, και κατασκευάζεται από ανθεκτικά υλικά όπως αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC), ενώ διαθέτει εγγύηση 2 ετών. Με προστασία IP20, είναι κατάλληλο για χώρους που δεν εκτίθενται σε υγρασία ή σκόνη, προσφέροντας αξιόπιστο φωτισμό για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | FLEXI |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 19 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1500 lm |
















