FLEX W ROUND LED SLMPANEL 15W 3000K 1300Lm 230V Φ50-150 120° -FLEXI1530RW






FLEX W ROUND LED SLMPANEL 15W 3000K 1300Lm 230V Φ50-150 120° -FLEXI1530RW
5,70€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FLEXI1530RW
- EAN: 5208055005260
Περιγραφή
Το Σποτ LED FLEXI1530RW είναι ένα στρογγυλό φωτιστικό τύπου Slimpanel, ιδανικό για χωνευτή εγκατάσταση σε εσωτερικούς χώρους. Με ισχύ 15W και φωτεινή ροή 1300lm, παρέχει θερμό λευκό φως (3000K), δημιουργώντας έναν άνετο και ζεστό φωτισμό. Η γωνία δέσμης φωτισμού 120° εξασφαλίζει ομοιόμορφο φωτισμό σε μεγαλύτερες περιοχές, κάνοντάς το κατάλληλο για πολλούς χώρους. Η κατασκευή του από αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC) υλικό προσφέρει υψηλή ανθεκτικότητα και μακροχρόνια χρήση. Η προστασία IP20 το καθιστά ιδανικό για εσωτερικές εφαρμογές, ενώ η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, με εγγύηση 2 ετών.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | FLEXI |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 15 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1300 lm |















