Ανεμιστήρας Οροφής με Φως Dimmable FANKVBR40G






Ανεμιστήρας Οροφής με Φως Dimmable FANKVBR40G
209,56€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANKVBR40G
- EAN: 5208055098910
Περιγραφή
Ο ανεμιστήρας οροφής FANKVBR40G διαθέτει διάμετρο 132 cm και τρία ξύλινα καφέ πτερύγια από ABS. Το ενσωματωμένο LED φως είναι dimmable, με θερμοκρασία 3000K/4000K/6500K και φωτεινότητα 2190 lm. Λειτουργεί με μοτέρ DC 40W για αθόρυβη λειτουργία (50 dB), προσφέρει 6 ταχύτητες, λειτουργία χειμώνα-καλοκαίρι, χρονοδιακόπτη (1-8 ώρες) και τηλεχειριστήριο. Περιλαμβάνονται δύο αναρτήσεις (15 & 25 cm), με συνολικό ύψος έως 51 cm. Ιδανικός για σύγχρονους εσωτερικούς χώρους με φυσικό χαρακτήρα.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 40W |
| Διάμετρος | 52" & 130ΕΚ |
| Ανάρτηση (Μόνο για Οροφής) | 15εκ & 25εκ |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Ξύλινο |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2/4/8H |
| Χρώμα Πτερυγίων | Καφέ |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Ταχύτητες | 6 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6500K |
| Ισχύς LED | 18W |
| Στάθμη Θορύβου | 50dB |
| Στροφές/Λεπτό | 200RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 100τμ |





















