Ανεμιστήρας Οροφής Χωρίς Φως FANKVBR50






Ανεμιστήρας Οροφής Χωρίς Φως FANKVBR50
172,36€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANKVBR50
- EAN: 5208055098927
Περιγραφή
Ο ανεμιστήρας οροφής FANKVBR50 έχει διάμετρο 130 cm και τρία καφέ πτερύγια ABS. Διαθέτει μοτέρ DC 40W χαμηλής κατανάλωσης με 6 ταχύτητες, μέγιστη ταχύτητα 185 RPM και στάθμη θορύβου 50 dB. Καλύπτει χώρους έως 100 τ.μ. και λειτουργεί σε τάση 230V. Περιλαμβάνει τηλεχειριστήριο, χρονοδιακόπτη (15', 30', 2, 4, 8 ώρες) και δύο αναρτήσεις (15 και 25 cm) για ρύθμιση ύψους. Η διάσταση ροζέτας είναι 150 x 60 mm. Υπάρχει διαθέσιμο κάλυμμα σε καφέ απόχρωση (FANKVBR53), πωλείται ξεχωριστά.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 40W |
| Διάμετρος | 52" & 130ΕΚ |
| Ανάρτηση (Μόνο για Οροφής) | 15εκ & 25εκ |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Abs |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 15',30',2,4,8H |
| Χρώμα Πτερυγίων | Καφέ |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Ταχύτητες | 6 |
| Στάθμη Θορύβου | 50dB |
| Στροφές/Λεπτό | 185RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 100τμ |


















