Ανεμιστήρας Οροφής με Φως LED και Τηλεχειριστήριο FANKMBL10G






Ανεμιστήρας Οροφής με Φως LED και Τηλεχειριστήριο FANKMBL10G
257,92€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANKMBL10G
Περιγραφή
Ανεμιστήρας οροφής με ενσωματωμένο LED φωτισμό 22W και φωτεινότητα 2000 lm, με ρυθμιζόμενο χρώμα φωτός (3000K-4500K-6000K) και dimmable λειτουργία. Διαθέτει μοτέρ DC 45W χαμηλής κατανάλωσης με 6 ταχύτητες και μέγιστο αριθμό στροφών 135 RPM, προσφέροντας αθόρυβη λειτουργία στα 48 dB. Τα 6 πτερύγια αλουμινίου καλύπτουν χώρους έως 35 τ.μ. και η διάμετρος του ανεμιστήρα είναι 165 cm. Περιλαμβάνει τηλεχειριστήριο και χρονοδιακόπτη με επιλογές 1, 2, 4 και 8 ώρες, ενώ διαθέτει δύο επιλογές ανάρτησης (15 και 25 cm). Ιδανικός για μοντέρνους χώρους με ανάγκη για αποτελεσματικό φωτισμό και εξαερισμό.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 45W |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Αλουμίνιο |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 30min & 2h |
| Χρώμα Πτερυγίων | Μαύρο |
| Αριθμός Πτερυγίων | 6 |
| Ταχύτητες | 6 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4500-6000K |
| Ισχύς LED | 22W |
| Στάθμη Θορύβου | 48dB |
| Στροφές/Λεπτό | 60/75/90/105/120/135RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | 25-35m² |


















