Ανεμιστήρας Ορθοστάτη FANSFPB10R

Ανεμιστήρας Ορθοστάτη FANSFPB10R
66,96€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANSFPB10R
- EAN: 5208055106912
Περιγραφή
Ο ανεμιστήρας ορθοστάτη FANSFPB10R διαθέτει κομψό μαύρο σώμα και πέντε διάφανα πτερύγια από ανθεκτικό υλικό ABS, με διάμετρο 45 cm, κατάλληλος για την κάλυψη χώρων έως 20 τ.μ. Εξοπλισμένος με μοτέρ AC 55W και λειτουργία σε τάση 230V, προσφέρει 3 ταχύτητες περιστροφής (1050/1150/1250 RPM) και αθόρυβη λειτουργία στα 58 dB. Το ύψος του ρυθμίζεται από 128 έως 143 cm, ενώ η στρογγυλή βάση προσφέρει σταθερότητα. Περιλαμβάνει τηλεχειριστήριο και χρονοδιακόπτη 30’, 1, 2 και 4 ωρών για ευκολία στη χρήση. Ιδανικός για οικιακούς ή επαγγελματικούς χώρους με ανάγκη για αποτελεσματικό και ευέλικτο δροσισμό.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 55W |
| Υλικό (κύριο) | ABS & PP |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | ABS & PP |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 30min, 1h, 2h, 4h |
| Χρώμα Πτερυγίων | Διάφανο |
| Αριθμός Πτερυγίων | 5 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1200/1250/1300RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | 10-15m² |





















