Ανεμιστήρας Οροφής με Φως Dimmable FANKKWH10G






Ανεμιστήρας Οροφής με Φως Dimmable FANKKWH10G
142,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANKKWH10G
- EAN: 5208055106967
Περιγραφή
Ο ανεμιστήρας οροφής FANKKWH10G έχει διάμετρο 106 cm και διαθέτει 3 διαφανή πτερύγια ABS, ενσωματωμένο LED φως dimmable με θερμοκρασίες 3000K, 4000K και 6500K και φωτεινότητα 2190 lm. Το μοτέρ DC 35W προσφέρει αθόρυβη λειτουργία, 6 ταχύτητες, χρονοδιακόπτη (1–8 ώρες), λειτουργία χειμώνα-καλοκαίρι και τηλεχειριστήριο. Περιλαμβάνονται 2 αναρτήσεις (13 & 25 cm). Διαθέτει δυνατότητα αλλαγής περιμετρικού καλύμματος και προσφέρεται σε 3 αποχρώσεις, επιτρέποντας εύκολη προσαρμογή στον χώρο σας.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 35W |
| Υλικό (κύριο) | ABS & PP |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | ABS & PP |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1h, 2h, 4h, 8h |
| Χρώμα Πτερυγίων | Διάφανο |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Ταχύτητες | 6 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6500K |
| Ισχύς LED | 36W |
| Στάθμη Θορύβου | 45dB |
| Στροφές/Λεπτό | 230RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |


















