Ανεμιστήρας Οροφής με Φως Dimmable FANKVBR60G






Ανεμιστήρας Οροφής με Φως Dimmable FANKVBR60G
230,64€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANKVBR60G
- EAN: 5208055098934
Περιγραφή
Ο ανεμιστήρας οροφής FANKVBR60G διαθέτει διάμετρο 132 cm και τρία καφέ πτερύγια από ABS. Περιλαμβάνει ενσωματωμένο LED φως με dimmable λειτουργία και επιλογή θερμοκρασίας 3000K, 4000K και 6500K, με φωτεινότητα 2190 lm. Το μοτέρ DC 40W προσφέρει αθόρυβη λειτουργία (50 dB), 6 ταχύτητες, λειτουργία χειμώνα-καλοκαίρι και χρονοδιακόπτη 1, 2, 4 και 8 ωρών. Συνοδεύεται από τηλεχειριστήριο και δύο αναρτήσεις 15 και 25 cm για συνολικό ύψος έως 51 cm. Ιδανικός για μοντέρνους χώρους με φυσικό χαρακτήρα.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 40W |
| Διάμετρος | 52" & 130ΕΚ |
| Ανάρτηση (Μόνο για Οροφής) | 15εκ & 25εκ |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Χρώμα (κύριο) | Καφέ |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Abs |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2/4/8H |
| Χρώμα Πτερυγίων | Καφέ |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Ταχύτητες | 6 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6500K |
| Ισχύς LED | 18W |
| Στάθμη Θορύβου | 50dB |
| Στροφές/Λεπτό | 170RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 100τμ |





















