Σποτ Ράγας LED SOLINE2740B2






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SOLINE2740B2
- EAN: 5208055096015
Περιγραφή
Το Σποτ Ράγας LED SOLINE2740B2 προσφέρει ισχυρό και αποδοτικό φωτισμό με ισχύ 27W και θερμοκρασία χρώματος 4000K (ουδέτερο λευκό), ιδανικό για χώρους που απαιτούν καθαρό και φυσικό φωτισμό. Με φωτεινή ροή 3150lm και γωνία δέσμης 36°, εξασφαλίζει κατευθυνόμενο φωτισμό για καλύτερη κάλυψη του χώρου σας. Η διάρκεια ζωής του φωτιστικού φτάνει τις 50.000 ώρες, προσφέροντας μακροχρόνια απόδοση και ελάχιστη συντήρηση. Το SOLINE2740B2 λειτουργεί με 1-Φάση ράγα και διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra80 για ακριβή και φυσική αναπαραγωγή χρωμάτων. Κατασκευασμένο από αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC), είναι εξαιρετικά ανθεκτικό και αξιόπιστο. Η προστασία IP20 το καθιστά ιδανικό για εσωτερικούς χώρους, ενώ το αμμώδες μαύρο χρώμα του ενσωματώνει μοντέρνα αισθητική και ταιριάζει σε κάθε σύγχρονο ή industrial χώρο. Η εγγύηση 5 ετών ενισχύει την αξιοπιστία του προϊόντος, κάνοντάς το μία ιδανική επιλογή για κάθε εφαρμογή.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Οικογένεια | SOLINE |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Παροχή Ρεύματος | 1 Φάση |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 27 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3150 lm |














