Μαγνητικό Νέον Φωτιστικό COSMO4040B

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: COSMO4040B
- EAN: 5208055089499
Περιγραφή
Το COSMO4040B είναι ένα μαγνητικό νέον φωτιστικό LED, ιδανικό για εγκατάσταση σε ράγες 48V DC, που προσφέρει κυκλική κάλυψη φωτισμού 360° και σύγχρονη αισθητική. Με ισχύ 40W και φωτεινή ροή 3100 lumen, αποδίδει ουδέτερο λευκό φως 4000K, κατάλληλο για καθαρό και ισορροπημένο φωτισμό σε γραφεία, επαγγελματικούς ή οικιακούς χώρους. Η υψηλή ποιότητα φωτισμού διασφαλίζεται μέσω του δείκτη χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90, προσφέροντας φυσική απεικόνιση χρωμάτων και άνεση στην όραση. Το φωτιστικό διαθέτει κυλινδρική κατασκευή με διαστάσεις Φ22×2000mm και μαύρο ματ φινίρισμα, συνδυάζοντας διακριτικότητα και κομψότητα στον φωτιστικό σχεδιασμό. Με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και προστασία IP20, το COSMO4040B αποτελεί ιδανική επιλογή για ποιοτικό και συνολικό φωτισμό σε εσωτερικά περιβάλλοντα που απαιτούν αισθητική και λειτουργικότητα.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED Neon |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 40 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3100 lm |
















