Μαγνητικό Νέον Φωτιστικό COSMO4030B

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: COSMO4030B
- EAN: 5208055089482
Περιγραφή
Το μαγνητικό νέον φωτιστικό COSMO4030B αποτελεί μια ισχυρή και κομψή LED πρόταση για ράγες 48V DC, σχεδιασμένη για να προσφέρει πλήρη κυκλική κάλυψη φωτισμού με δέσμη 360°. Με ισχύ 40W και φωτεινή ροή 3000 lumen, αποδίδει θερμό λευκό φως 3000K, δημιουργώντας ευχάριστη και φιλόξενη ατμόσφαιρα σε κάθε εσωτερικό χώρο. Εξοπλισμένο με LED υψηλής απόδοσης και δείκτη χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90, εξασφαλίζει ρεαλιστική και φυσική απόδοση των χρωμάτων. Το φωτιστικό έχει γραμμική κυλινδρική μορφή με διαστάσεις Φ22×2000mm και διαθέτει μαύρο ματ φινίρισμα, προσφέροντας διακριτική και σύγχρονη αισθητική. Η σταθερή φωτεινή κατανομή 360°, η μεγάλη διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και ο δείκτης προστασίας IP20 το καθιστούν ιδανική λύση για επαγγελματικούς και οικιακούς χώρους που απαιτούν συνολικό και ποιοτικό φωτισμό.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED Neon |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 40 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3000 lm |
















