Μαγνητικό Νέον Φωτιστικό COSMO2040W

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: COSMO2040W
- EAN: 5208055089437
Περιγραφή
Το μαγνητικό νέον φωτιστικό COSMO2040W είναι μια προηγμένη LED επιλογή για ράγες 48V DC, σχεδιασμένη να προσφέρει πλήρη κυκλική κάλυψη φωτισμού με γωνία 360°. Με ισχύ 20W και φωτεινή ροή 1550 lumen, αποδίδει ουδέτερο λευκό φως θερμοκρασίας 4000K, ιδανικό για καθαρό και ισορροπημένο φωτισμό σε επαγγελματικούς και οικιακούς χώρους. Ενσωματώνει υψηλής απόδοσης LED με δείκτη χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90, εξασφαλίζοντας φυσική και ακριβή απόδοση των χρωμάτων. Η κυλινδρική κατασκευή με διαστάσεις Φ22×1000mm και λευκό ματ φινίρισμα προσδίδει μοντέρνα αισθητική και επιτρέπει την ομοιόμορφη κατανομή του φωτός στον χώρο. Με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και δείκτη προστασίας IP20, το COSMO2040W αποτελεί αξιόπιστη λύση φωτισμού για εσωτερικές εφαρμογές που απαιτούν συνολικό και απαλό φωτισμό.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1550 lm |
















