LED SMD E27 STICK 10W 6000K 230V AC 1000LM IP65 RA80 40000H 200° -STICK10CW

LED SMD E27 STICK 10W 6000K 230V AC 1000LM IP65 RA80 40000H 200° -STICK10CW
2,73€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: STICK10CW
- EAN: 5208055051694
Περιγραφή
LED SMD E27 STICK 10W 6000K 230V AC 1000LM IP65 RA80 40000H 200° -STICK10CW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 200° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Stick |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 10 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1000 lm |

















