LED SMD E27 A80 10W 3000K 230V AC 800LM RA80 20000H 180° -A8010WWE27

LED SMD E27 A80 10W 3000K 230V AC 800LM RA80 20000H 180° -A8010WWE27
1,12€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: A8010WWE27
- EAN: 5207702011197
Περιγραφή
LED SMD E27 A80 10W 3000K 230V AC 800LM RA80 20000H 180° -A8010WWE27
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 20000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A80 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 10 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 800 lm |















