LED FILAMENT B22 A60 8W 4000K 230V AC 903LM RA80 30000H 360° -VINTA8NW22

LED FILAMENT B22 A60 8W 4000K 230V AC 903LM RA80 30000H 360° -VINTA8NW22
2,73€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: VINTA8NW22
- EAN: 5208055008391
Περιγραφή
LED FILAMENT B22 A60 8W 4000K 230V AC 903LM RA80 30000H 360° -VINTA8NW22
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | Νήματος LED |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | B22 |
| Ισχύς | 8 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 903 lm |















