Μαγνητικό Νέον Φωτιστικό COSMO2040B

Μαγνητικό Νέον Φωτιστικό COSMO2040B
60,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: COSMO2040B
- EAN: 5208055089451
Περιγραφή
Το COSMO2040B είναι ένα μαγνητικό νέον φωτιστικό LED σχεδιασμένο για συστήματα ράγας 48V DC, που προσφέρει πανοραμικό φωτισμό 360°. Με ισχύ 20W και φωτεινή ροή 1550 lumen, αποδίδει ουδέτερο λευκό φως 4000K, ιδανικό για καθαρό και ισορροπημένο φωτισμό σε επαγγελματικούς ή οικιακούς χώρους. Διαθέτει LED υψηλής ποιότητας με δείκτη χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90, εξασφαλίζοντας ζωντανή και ακριβή απεικόνιση των χρωμάτων. Η κυλινδρική του κατασκευή με διαστάσεις Φ22×1000mm και το κομψό μαύρο ματ φινίρισμα το καθιστούν ιδανικό για σύγχρονες εφαρμογές φωτισμού που απαιτούν υψηλή αισθητική. Η πλήρης κατανομή φωτός 360°, η διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και ο δείκτης προστασίας IP20 το καθιστούν μια αξιόπιστη και λειτουργική λύση για εσωτερική χρήση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED Neon |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1550 lm |


















