ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 20Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 340×415×25 mm, 1,7kg -SRP20M

ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 20Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 340×415×25 mm, 1,7kg -SRP20M
22,32€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SRP20M
- EAN: 5208055105069
Περιγραφή
ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 20Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 340×415×25 mm, 1,7kg -SRP20M
| Default | |
| Μέγιστη Ονομαστική Τάση (Vmp) | 21,63 V |
| Μέγιστο Ονομαστικό Ρεύμα (Imp) | 0,92 A |
| Πιστοποιήσεις | CE |
| Τάση ανοιχτοκύκλωσης (Voc) | 24,71 V |
| Ρεύμα Βραχυκύκλωσης (Isc) | 1,12 A |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αPm | - 0,35% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αVoc | -0,285% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αIsc | +0,045% / °C |
| Ισχύς | 20 W |
| Τύπος Φωτοβολταϊκού Πάνελ | Μονοκρυσταλλικό |
| Εγγύηση | 10 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Εγγύηση απόδοσης | 25 χρόνια |




















