ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΠΟΛΥΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 80Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 900×660×25 mm, 7.7kg -SRP80

ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΠΟΛΥΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 80Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 900×660×25 mm, 7.7kg -SRP80
100,19€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SRP80
Περιγραφή
ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΠΟΛΥΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 80Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 900×660×25 mm, 7.7kg -SRP80
| Default | |
| Μέγιστη Ονομαστική Τάση (Vmp) | 17,8V |
| Μέγιστο Ονομαστικό Ρεύμα (Imp) | 4,49A |
| Τάση ανοιχτοκύκλωσης (Voc) | 21,54V |
| Ρεύμα Βραχυκύκλωσης (Isc) | 4,94A |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αPm | -0,43% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αVoc | -0,33% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αIsc | +0,04% / °C |
| Ισχύς | 80 W |
| Τύπος Φωτοβολταϊκού Πάνελ | Πολυκρυσταλλικό |
| Κουτί διασύνδεσης | IP65 |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
Ετικέτες:
ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΠΟΛΥΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 80Wp
, 12VDC
, ΔΙΑΣΤ: 900×660×25 mm
, 7.7kg -SRP80
, SRP80
, Φωτοβολταϊκά Πάνελ


















