ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 40Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 340×775×25 mm, 3,15kg -SRP40M

ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 40Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 340×775×25 mm, 3,15kg -SRP40M
38,94€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SRP40M
- EAN: 5208055105076
Περιγραφή
ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 40Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 340×775×25 mm, 3,15kg -SRP40M
| Default | |
| Μέγιστη Ονομαστική Τάση (Vmp) | 21,63 V |
| Μέγιστο Ονομαστικό Ρεύμα (Imp) | 1,85 A |
| Πιστοποιήσεις | CE |
| Τάση ανοιχτοκύκλωσης (Voc) | 24,71 V |
| Ρεύμα Βραχυκύκλωσης (Isc) | 2,12 A |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αPm | - 0,35% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αVoc | -0,285% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αIsc | +0,045% / °C |
| Ισχύς | 40 W |
| Τύπος Φωτοβολταϊκού Πάνελ | Μονοκρυσταλλικό |
| Εγγύηση | 10 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Εγγύηση απόδοσης | 25 χρόνια |




















