ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 200Wp, 24VDC, ΔΙΑΣΤ: 1255×775×35 mm, 12,5kg -SRP200M

ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 200Wp, 24VDC, ΔΙΑΣΤ: 1255×775×35 mm, 12,5kg -SRP200M
152,27€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SRP200M
- EAN: 5208055105090
Περιγραφή
ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 200Wp, 24VDC, ΔΙΑΣΤ: 1255×775×35 mm, 12,5kg -SRP200M
| Default | |
| Μέγιστη Ονομαστική Τάση (Vmp) | 30,16 V |
| Μέγιστο Ονομαστικό Ρεύμα (Imp) | 6,63 A |
| Πιστοποιήσεις | CE |
| Τάση ανοιχτοκύκλωσης (Voc) | 34,26 V |
| Ρεύμα Βραχυκύκλωσης (Isc) | 7,23 A |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αPm | - 0,35% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αVoc | -0,285% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αIsc | +0,045% / °C |
| Ισχύς | 200 W |
| Τύπος Φωτοβολταϊκού Πάνελ | Μονοκρυσταλλικό |
| Εγγύηση | 10 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Εγγύηση απόδοσης | 25 χρόνια |




















