ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 100Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 610×775×35 mm, 8,2kg -SRP100M

ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 100Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 610×775×35 mm, 8,2kg -SRP100M
83,08€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SRP100M
- EAN: 5208055105083
Περιγραφή
ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 100Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 610×775×35 mm, 8,2kg -SRP100M
| Default | |
| Μέγιστη Ονομαστική Τάση (Vmp) | 21,63 V |
| Μέγιστο Ονομαστικό Ρεύμα (Imp) | 4,62 A |
| Πιστοποιήσεις | CE |
| Τάση ανοιχτοκύκλωσης (Voc) | 24,71 V |
| Ρεύμα Βραχυκύκλωσης (Isc) | 6,55 A |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αPm | - 0,35% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αVoc | -0,285% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αIsc | +0,045% / °C |
| Ισχύς | 100 W |
| Τύπος Φωτοβολταϊκού Πάνελ | Μονοκρυσταλλικό |
| Εγγύηση | 10 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Εγγύηση απόδοσης | 25 χρόνια |




















