Ανεμιστήρας Οροφής Πλαφονιέρα FANOKWH10G

Ανεμιστήρας Οροφής Πλαφονιέρα FANOKWH10G
106,64€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FANOKWH10G
- EAN: 5208055098996
Περιγραφή
Ο ανεμιστήρας οροφής πλαφονιέρας FANOKWH10G διαθέτει διάμετρο 50 cm και επτά διαφανή πτερύγια από PC, κατάλληλος για χώρους έως 20 τ.μ. Με μοτέρ DC ισχύος 22W και 6 ταχύτητες λειτουργίας, προσφέρει αθόρυβη λειτουργία στα 50 dB και μέγιστη ταχύτητα 1100 RPM. Εξοπλισμένος με LED φωτισμό 36W, 2000 lumens και ρυθμιζόμενο χρώμα φωτός (3000K-4000K-6000K), είναι ιδανικός για άνετη και ευέλικτη χρήση. Διαθέτει τηλεχειριστήριο, χρονοδιακόπτη 1 ή 2 ωρών και ροζέτα 182x55 mm, με τάση λειτουργίας 230V.
| Default | |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 22W |
| Διάμετρος | 20" & 50ΕΚ |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pc |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2H |
| Χρώμα Πτερυγίων | Διάφανο |
| Αριθμός Πτερυγίων | 7 |
| Ταχύτητες | 6 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6500K |
| Ισχύς LED | 36W |
| Στάθμη Θορύβου | 50dB |
| Στροφές/Λεπτό | 125RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |





















