Σποτ Ράγας LED LISOR4040W4




- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LISOR4040W4
- EAN: 5208055073474
Περιγραφή
Το σποτ ράγας LED LISOR4040W4 προσφέρει ισχυρό και φυσικό φωτισμό, ιδανικό για επαγγελματικούς χώρους που απαιτούν ένταση και χρωματική ακρίβεια. Με ισχύ 40W και φωτεινή ροή 4200 lumen, εκπέμπει ουδέτερο λευκό φως θερμοκρασίας 4000K, ιδανικό για χώρους γραφείων, εμπορικά καταστήματα, εκθέσεις ή χώρους παρουσίασης προϊόντων. Η γωνία δέσμης 38° εξασφαλίζει στοχευμένο και λειτουργικό φωτισμό, ενώ το LED chip τεχνολογίας COB εγγυάται υψηλή απόδοση και ομοιογενή κατανομή φωτός. Το σώμα του φωτιστικού είναι κατασκευασμένο από ποιοτικό λευκό αλουμίνιο με γυάλινες λεπτομέρειες, προσφέροντας ανθεκτικότητα και διακριτικό design. Τοποθετείται εύκολα σε ράγα 3 φάσεων και λειτουργεί με τάση 230V AC. Διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra=80 για φυσική απεικόνιση των χρωμάτων, διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και βαθμό προστασίας IP20, καθιστώντας το κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικούς χώρους. Η ηλεκτρική προστασία Κλάσης Ι και η εγγύηση 2 ετών ενισχύουν την αξιοπιστία και ασφάλεια του προϊόντος.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Οικογένεια | LISOR |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Παροχή Ρεύματος | 3 Φάσεις |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 40 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4200 lm |
















