Σποτ Ράγας LED LISOR4030W4




- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LISOR4030W4
- EAN: 5208055073467
Περιγραφή
Το σποτ ράγας LED LISOR4030W4 αποτελεί μια δυναμική λύση φωτισμού για επαγγελματικούς και εκθεσιακούς χώρους που απαιτούν υψηλή φωτεινότητα και αξιοπιστία. Με ισχύ 40W και φωτεινή ροή 4000 lumen, προσφέρει έντονο και ποιοτικό θερμό λευκό φως (3000K), ιδανικό για τη δημιουργία άνετης και φιλόξενης ατμόσφαιρας. Η γωνία δέσμης 38° εξασφαλίζει στοχευμένο φωτισμό, καθιστώντας το ιδανικό για προβολή προϊόντων σε καταστήματα, γκαλερί, βιτρίνες και χώρους εστίασης. Το φωτιστικό είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας λευκό αλουμίνιο με γυάλινα στοιχεία, προσφέροντας αντοχή και κομψότητα, ενώ το LED chip τύπου COB εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή φωτός και ενεργειακή απόδοση. Τοποθετείται σε σύστημα ράγας 3 φάσεων και λειτουργεί με τάση 230V AC. Με δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra=80, προστασία Κλάσης Ι και βαθμό στεγανότητας IP20, είναι σχεδιασμένο για ασφαλή και μακροχρόνια χρήση με διάρκεια ζωής 30.000 ώρες. Συνοδεύεται από 2 χρόνια εγγύηση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Οικογένεια | LISOR |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Παροχή Ρεύματος | 3 Φάσεις |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 40 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4000 lm |
















