WHITE LED RECESSED MOVABLE LUMINAIRE 30W 4000K 60° 3600LM 230VAC Ra80 5YRS -LINO3040N




- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LINO3040N
- EAN: 5208055102815
Περιγραφή
Το LINO3040N είναι ένα προηγμένο κινητό χωνευτό φωτιστικό LED, ιδανικό για χώρους που απαιτούν υψηλής ποιότητας φωτισμό. Με ισχύ 30W και φωτεινή ροή 3600lm, παρέχει ουδέτερο λευκό φως (4000K), προσφέροντας άνετο και φυσικό φωτισμό για κάθε τύπο εσωτερικού χώρου. Η κατεύθυνση φωτισμού 60° επιτρέπει την εστίαση του φωτός εκεί που χρειάζεται, ενώ ο δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra≥80 διασφαλίζει φυσική και ζωντανή απόδοση χρωμάτων. Η κατασκευή του από ανθεκτικό αλουμίνιο και γυαλί εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή και κομψότητα, ενώ η προστασία IP20 καθιστά το φωτιστικό ιδανικό για χρήση σε εσωτερικούς χώρους. Η μεγάλη διάρκεια ζωής των 50.000 ωρών μειώνει την ανάγκη για συχνή αντικατάσταση και καθιστά το φωτιστικό εξαιρετικά αποδοτικό και οικονομικό. Με εγγύηση 5 ετών και τάση 230V AC, το LINO3040N είναι συμβατό με τα περισσότερα συστήματα φωτισμού και ιδανικό για χρήση σε χώρους όπως καθιστικά, γραφεία και άλλες εσωτερικές εφαρμογές.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° |
| Οικογένεια | LINO |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 30 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3600 lm |















