WHITE LED RECESSED MOVABLE LUMINAIRE 30W 3000K 60° 3400LM 230V Ra80 -LINO3030N




- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LINO3030N
- EAN: 5208055104147
Περιγραφή
Το LINO3030N είναι ένα υψηλής απόδοσης κινητό χωνευτό φωτιστικό LED, ιδανικό για φωτισμό εσωτερικών χώρων που απαιτούν έντονο και ευέλικτο φωτισμό. Με ισχύ 30W και φωτεινή ροή 3400lm, το φωτιστικό αποδίδει θερμό λευκό φως (3000K), δημιουργώντας μια άνετη και ζεστή ατμόσφαιρα. Εξοπλισμένο με COB LED chip, προσφέρει εξαιρετική απόδοση και μεγάλη διάρκεια ζωής 50.000 ώρες. Το φωτιστικό διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra≥80, εξασφαλίζοντας φυσική απόδοση χρωμάτων, ενώ η κατεύθυνση φωτισμού 60° επιτρέπει τη βέλτιστη κάλυψη του χώρου. Η προστασία IP20 το καθιστά κατάλληλο για εσωτερική χρήση σε ξηρούς χώρους. Κατασκευασμένο από αλουμίνιο και γυαλί, είναι στιβαρό και κομψό, ενώ η εύκολη χωνευτή εγκατάστασή του το καθιστά ιδανικό για χώρους που απαιτούν διακριτικό και μοντέρνο φωτισμό. Η εγγύηση 5 ετών προσφέρει επιπλέον σιγουριά για την ποιότητα και την ανθεκτικότητα του προϊόντος, ενώ η ενεργειακή κλάση E το καθιστά οικονομικό και φιλικό προς το περιβάλλον.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° |
| Οικογένεια | LINO |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 30 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3400 lm |















