SODIUM 150W Τ46 E40 -NAT150E40

SODIUM 150W Τ46 E40 -NAT150E40
12,15€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: NAT150E40
Περιγραφή
SODIUM 150W Τ46 E40 -NAT150E40
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Νατρίου Υψηλής Πιέσεως- Σωληνωτή |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Ισχύς | 150 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |

















