MET. HAL. 150W 4200K E40 CERAMIC -MHT150E40942

MET. HAL. 150W 4200K E40 CERAMIC -MHT150E40942
23,56€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MHT150E40942
- EAN: 5208055012169
Περιγραφή
MET. HAL. 150W 4200K E40 CERAMIC -MHT150E40942
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Ισχύς | 150 W |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4200K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |

















