POWER RGB LED CONTROLLER 18A 216W/12V 432W/24V RFTOUCH REMOT -SZ100-TOUCH

POWER RGB LED CONTROLLER 18A 216W/12V 432W/24V RFTOUCH REMOT -SZ100-TOUCH
35,96€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SZ100-TOUCH
- EAN: 5208055006298
Περιγραφή
POWER RGB LED CONTROLLER 18A 216W/12V 432W/24V RFTOUCH REMOT -SZ100-TOUCH
| Default | |
| Είδος Προϊόντος | Controller |
| Μέγιστη Ένταση Εξόδου | 18A |
| Μέγιστη Ισχύς Εξόδου | 12V/216W, 24V/432W |
| Εμβέλεια | 25 - 30m |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης WiFi | - |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργία Αφής |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης Κίνησης | - |

















