POWER LED DIMMER 25A 300W/12V 600W/24V & RF TOUCH REMOTE -SZ100-SYNC

POWER LED DIMMER 25A 300W/12V 600W/24V & RF TOUCH REMOTE -SZ100-SYNC
37,20€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SZ100-SYNC
- EAN: 5208055006281
Περιγραφή
POWER LED DIMMER 25A 300W/12V 600W/24V & RF TOUCH REMOTE -SZ100-SYNC
| Default | |
| Είδος Προϊόντος | Dimmer |
| Μέγιστη Ένταση Εξόδου | 25A |
| Μέγιστη Ισχύς Εξόδου | 12V/300W, 24V/600W |
| Εμβέλεια | 25 - 30m |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης WiFi | - |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργία Αφής |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης Κίνησης | - |


















