Γύψινο Trimless Φωτιστικό NETTO EVE LED G8001LED






Γύψινο Trimless Φωτιστικό NETTO EVE LED G8001LED
13,02€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G8001LED
- EAN: 5208055044474
Περιγραφή
Το γύψινο trimless φωτιστικό NETTO EVE G8001LED προσφέρει μοντέρνο και διακριτικό έμμεσο φωτισμό, ιδανικό για σύγχρονους εσωτερικούς χώρους. Κατασκευασμένο από λευκό γύψο, ενσωματώνεται αρμονικά στον τοίχο χωρίς εμφανή περιθώρια, δημιουργώντας καθαρές και κομψές γραμμές. Διαθέτει ενσωματωμένο LED 1.5W με chip CREE, που παρέχει φωτεινότητα 150 lumen και θερμοκρασία χρώματος 3000K (θερμό λευκό φως) για ζεστή ατμόσφαιρα. Με δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra80 και λειτουργία σε 230V AC, εξασφαλίζει φυσική απόδοση χρωμάτων και ενεργειακή αποδοτικότητα. Ιδανικό για διαδρόμους, καθιστικά και υπνοδωμάτια.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Γύψος |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° - Μονή κατεύθυνση φωτός |
| Οικογένεια | EVE |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | HP |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 1,5 W |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 150 lm |

















