Χωνευτό Φωτιστικό Τοίχου Rosie LED 1.5W 3000K G8009LED






Χωνευτό Φωτιστικό Τοίχου Rosie LED 1.5W 3000K G8009LED
33,23€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G8009LED
- EAN: 5208055044535
Περιγραφή
Το χωνευτό φωτιστικό τοίχου Rosie LED 1.5W 3000K (κωδικός G8009LED) προσφέρει σύγχρονο και διακριτικό φωτισμό για εσωτερικούς χώρους. Η κατασκευή του από γύψο επιτρέπει την εύκολη ενσωμάτωσή του σε γυψοσανίδα, δημιουργώντας μια "χωρίς πλαίσιο" εμφάνιση. Αυτό σημαίνει ότι το φωτιστικό ενσωματώνεται στην επιφάνεια του τοίχου ή της οροφής, χωρίς εμφανή εξωτερικά περιθώρια ή πλαίσιο γύρω του, προσφέροντας μια πιο καθαρή και μοντέρνα αισθητική. Ο ενσωματωμένος LED λαμπτήρας 1.5W εκπέμπει θερμό λευκό φως 3000K με φωτεινότητα 150 lumen, ιδανικό για εμμέσου φωτισμού.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Γύψος |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° - Μονή κατεύθυνση φωτός |
| Οικογένεια | ROSIE |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | HP |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 1,5 W |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 150 lm |

















