Μαγνητικό Γραμμικό LED Φωτιστικό LUCCA3040B

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LUCCA3040B
- EAN: 5208055087754
Περιγραφή
Το LUCCA3040B είναι ένα υψηλής ποιότητας μαγνητικό γραμμικό LED φωτιστικό, ιδανικό για εφαρμογές σε συστήματα ράγας 48V DC. Διαθέτει ισχύ 30W και προσφέρει ουδέτερο λευκό φως 4000K, με φωτεινή ροή 2600 lumen, ιδανική για επαγγελματικούς ή οικιακούς χώρους που απαιτούν καθαρό και ξεκούραστο φωτισμό. Εξοπλισμένο με LED τεχνολογίας OSRAM και υψηλό δείκτη χρωματικής απόδοσης CRI ≥ 90, εξασφαλίζει φυσική και ακριβή απόδοση των χρωμάτων. Η ευρεία γωνία διάχυσης 110° επιτρέπει ομοιόμορφη κατανομή του φωτός σε μεγάλες επιφάνειες, βελτιώνοντας τη λειτουργικότητα του χώρου. Το σώμα του φωτιστικού έχει μήκος 900 mm, κατασκευασμένο σε κομψό μαύρο ματ φινίρισμα, προσδίδοντας μοντέρνα αισθητική και διακριτική παρουσία στον χώρο. Διαθέτει προστασία IP20, διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και προσφέρεται με εγγύηση 3 ετών, εξασφαλίζοντας αξιοπιστία και απόδοση σε βάθος χρόνου.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 30 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2600 lm |
















