Γωνιακό Εσωτερικό Μαγνητικό Φωτιστικό LUCCA90IN2040B

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LUCCA90IN2040B
- EAN: 5208055088010
Περιγραφή
Το γωνιακό εσωτερικό μαγνητικό φωτιστικό LUCCA90IN2040B με κομψό μαύρο ματ φινίρισμα είναι ιδανικά σχεδιασμένο για εγκατάσταση σε εσωτερικές γωνίες συστημάτων μαγνητικής ράγας 48V DC. Η γωνία 90° επιτρέπει την ομαλή σύνδεση και συνεχή ροή φωτισμού σε εσωτερικές ενώσεις, προσδίδοντας αισθητική αρμονία και λειτουργικότητα στον χώρο. Με ισχύ 20W και φωτεινή ροή 1750 lumen, παρέχει ουδέτερο λευκό φως (4000K), ιδανικό για χώρους όπου απαιτείται καθαρός, φυσικός και ισορροπημένος φωτισμός. Η ευρεία δέσμη φωτισμού 110° προσφέρει ομοιόμορφη κάλυψη, ενώ ο υψηλός δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra=90 εξασφαλίζει άριστη απόδοση των χρωμάτων. Το φωτιστικό αξιοποιεί αξιόπιστη τεχνολογία LED OSRAM, έχει διάρκεια ζωής 30.000 ωρών, δείκτη προστασίας IP20 για χρήση σε εσωτερικούς χώρους και προσφέρεται με 3 χρόνια εγγύηση. Με διαστάσεις 330 x 330 mm, αποτελεί ιδανική επιλογή για επαγγελματικές και οικιακές εγκαταστάσεις που απαιτούν υψηλό επίπεδο φωτιστικής απόδοσης και αισθητικής συνέπειας.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1750 lm |
















