Μαγνητικό Γραμμικό LED Φωτιστικό LUCCA1030B

- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LUCCA1030B
- EAN: 5208055087655
Περιγραφή
Το LUCCA1030B είναι ένα κομψό και αποδοτικό μαγνητικό γραμμικό LED φωτιστικό, σχεδιασμένο για χρήση σε συστήματα μαγνητικής ράγας 48V DC. Με ισχύ 10W και LED τεχνολογίας OSRAM, αποδίδει θερμό λευκό φως 3000K, με φωτεινή ροή 800 lumen και γωνία διάχυσης 110°, εξασφαλίζοντας απαλό και ευρύ φωτισμό. Ο υψηλός δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI ≥ 90) διασφαλίζει πιστή και φυσική απεικόνιση χρωμάτων, καθιστώντας το ιδανικό για οικιακές, εμπορικές ή επαγγελματικές εφαρμογές όπου απαιτείται διακριτικός αλλά ποιοτικός φωτισμός. Το σώμα του φωτιστικού έχει μήκος 300 mm και φινίρισμα σε μαύρο ματ χρώμα, προσδίδοντας σύγχρονη αισθητική που δένει αρμονικά με κάθε περιβάλλον. Με δείκτη προστασίας IP20, διάρκεια ζωής 30.000 ωρών και εγγύηση 3 ετών, το LUCCA1030B αποτελεί μια αξιόπιστη και στιλάτη λύση για ολοκληρωμένα αρχιτεκτονικά συστήματα φωτισμού.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 10 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 800 lm |
















