LED SMD E27 A60 15W 3000K 230V AC 1470LM RA80 30000H 180° -A6015WW

LED SMD E27 A60 15W 3000K 230V AC 1470LM RA80 30000H 180° -A6015WW
2,05€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: A6015WW
- EAN: 5208055011766
Περιγραφή
LED SMD E27 A60 15W 3000K 230V AC 1470LM RA80 30000H 180° -A6015WW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 15 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1470 lm |















